אתר אינטרנט בחינם

אתר אינטרנט בחינם

קורסים בתחום האינטרנט בנה אתר אינטרנט משלך בחינם ובעצמך !!!

בעלי עסקים או חברות מכל רחבי העולם כבר עשו זאת בעצמם ובקלות.

מתאים גם לכל מי שמעוניין בהכנסה נוספת לאחר שעות העבודה או למי שרוצה להקים עסק מרוויח מהבית.

קורסים אחד על אחד בתחום האינטרנט:

 

  • קורס אחד על אחד להקמה ועיצוב אתרי אינטרנט וקצת קוד CSS לעיצוב מושלם !!! גם אתם תוכלו להקים ולעצב אתרי אינטרנט מכל סוג שתבחרו עבור עצמכם ועבור כל אחד.

 

  • קורס אחד על אחד לקידום אורגני (SEO) וקידום ממומן במנוע חיפוש גוגל: גם אתם תוכלו לתכנן קמפין פרסום עבורכם ועבור הלקוחות שלכם בכדי להגיע ליעדים רווחיים בלי להיות תלוי באף אחד רק בעצמכם ובזמנכם החופשי.

 

  • קורס אחד על אחד בסיסי בתכנת PhotoShop: לעיצוב באנרים, עיצוב אלמנטים (רקעים, תמונות ועוד . . .) לאתרי אינטרנט ועיבוד תמונות. גם אתם תוכלו להכין תמונה ובאנר בכל פורמט וגודל.

 

התקשרו עכשיו ל: 052-5452568 או שלחו פרטים ואנחנו נחזור אליכם בהקדם:

אתר אינטרנט בחינם | קורסים בתחום האינטרנט לכל מי שמעוניין בהכנסה נוספת לאחר שעות העבודה או למי שרוצה להקים עסק מרוויח מהבית ! קורסים אחד על אחד בתחום האינטרנט:קורס אחד על אחד להקמה ועיצוב אתרי אינטרנט וקצת קוד CSS לעיצוב מושלם ! ב- 6-8 מפגשים גם אתם תוכלו להקים ולעצב אתרי אינטרנט עבור כל אחד ומכל סוג שתרצו.קורס אחד על אחד בסיסי בתכנת PhotoShop: לעיצוב באנרים, עיצוב אלמנטים (רקעים, תמונות ועוד . . .) לאתרי אינטרנט ועיבוד תמונות. ב - 6 מפגשים גם אתם תוכלו להכין תמונה ובאנר בכל פורמט.קורס אחד על אחד לקידום אורגני (SEO) וממומן במנוע חיפוש גוגל: ב - 4 מפגשים גם אתם תוכלו לתכנן קמפין פרסום עבורכם ועבור הלקוחות שלכם בלי להיות תלוי באף אחד.