קורסים

קורסים בתחום האינטרנט

לכל מי שמעוניין בהכנסה נוספת לאחר שעות העבודה

או למי שרוצה להקים עסק מרוויח מהבית !

 

קורסים אחד על אחד בתחום האינטרנט:

 

  • קורס אחד על אחד להקמה ועיצוב אתרי אינטרנט וקצת קוד CSS לעיצוב מושלם ! ב- 6-8 מפגשים גם אתם תוכלו להקים ולעצב אתרי אינטרנט עבור כל אחד ומכל סוג שתרצו.

  • קורס אחד על אחד בסיסי בתכנת PhotoShop: לעיצוב באנרים, עיצוב אלמנטים (רקעים, תמונות ועוד . . .) לאתרי אינטרנט ועיבוד תמונות. ב - 6 מפגשים גם אתם תוכלו להכין תמונה ובאנר בכל פורמט.

  • קורס אחד על אחד לקידום אורגני (SEO) וממומן במנוע חיפוש גוגל: ב - 4 מפגשים גם אתם תוכלו לתכנן קמפין פרסום עבורכם ועבור הלקוחות שלכם בלי להיות תלוי באף אחד.

התקשרו עכשיו ל: 052-5452568 או שלחו פרטים ואחד מנציגי השרות שלנו יחזור אליכם בהקדם:


קורסים בתחום האינטרנט לכל מי שמעוניין בהכנסה נוספת לאחר שעות העבודה או למי שרוצה להקים עסק מרוויח מהבית ! קורסים אחד על אחד בתחום האינטרנט:קורס אחד על אחד להקמה ועיצוב אתרי אינטרנט וקצת קוד CSS לעיצוב מושלם ! ב- 6-8 מפגשים גם אתם תוכלו להקים ולעצב אתרי אינטרנט עבור כל אחד ומכל סוג שתרצו.קורס אחד על אחד בסיסי בתכנת PhotoShop: לעיצוב באנרים, עיצוב אלמנטים (רקעים, תמונות ועוד . . .) לאתרי אינטרנט ועיבוד תמונות. ב - 6 מפגשים גם אתם תוכלו להכין תמונה ובאנר בכל פורמט.קורס אחד על אחד לקידום אורגני (SEO) וממומן במנוע חיפוש גוגל: ב - 4 מפגשים גם אתם תוכלו לתכנן קמפין פרסום עבורכם ועבור הלקוחות שלכם בלי להיות תלוי באף אחד.